Hasznos linkek:

2012. január 25., szerda

Allas.ma: Logisztikus (Miskolc)

Allas.ma
Logisztikus (Miskolc)
Jan 25th 2012, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Miskolci multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőkkel, szállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Készletoptimalizálás
  • A szállításokhoz kapcsolódó dokumentumok előkészítése
  • Szállítói és logisztikai szolgáltatói teljesítések nyomon követése
  • Riportok kimutatások kalkulációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (közgazdász, gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Minimum 1-2 éves operatív alapanyag beszerző tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ösztönző és kellemes munkahelyi légkör
  • Biztos háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a hivatkozási szám (MIS-3-280) feltüntetésével a HuJobMiskolc@trenkwalder.com e-mail címre.

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

3530 Miskolc, Széchenyi u. ¼.

Tel.: 06 (46) / 504-364

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.