Hasznos linkek:

2012. január 20., péntek

Allas.ma: JAVA FEJLESZTŐ (5092)

Allas.ma
JAVA FEJLESZTŐ (5092)
Jan 20th 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársakat keresünk, - pozsonyi munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.
Java Fejlesztő

Feladatok:
•Banki front-end rendszerek tervezése és fejlesztése
•A fejlesztés tesztelése
•Dokumentálás

Elvárások:
•Felsőfokú informatikai végzettség
•3-4 éves Java fejlesztői tapasztalat
•Általános vállalati szoftvermegoldások ismerete (adatbázisok, alkalmazás szerverek)
•Minimum középfokú angol nyelvtudás
•Jó kommunikációs képesség, nyitottság
•Képesség a csapatmunkára

Előny:
•Szoftvertervezési eszközök ismerete (UML)
•J2EE és XML ismeretek
•Alkalmazás szerverek ismerete (Weblogic, WebSphere, Sun ONE)
•MQSeries, JMS

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével, a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Pozsony

E-mail: hr@pannonwork.hu
Fax: 279-0625

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624; 06 1/ 381-10-48

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Java fejlesztő".