Hasznos linkek:

2012. január 20., péntek

Allas.ma: IT support and administration (Budapest)

Allas.ma
IT support and administration (Budapest)
Jan 20th 2012, 02:51

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális partnercége számára keres munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A vállalat belső IT rendszerének karbantartása, fejlesztése
  • A felhasználók (több, mint 100 fő) helyszíni supportálása
  • IT eszközök beszerzése
  • Beszállítók versenyeztetése, új beszállítók keresése
  • Új belépők IT oktatásának megtartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, jó IT-s érzék
  • 100-200 fős vállalatnál szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Folyékony, középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stressztűrés, mobilitás
  • Jogosítvány
  • Hálózati, illetve hálózatépítési ismeretek
  • Programozási gondolkodásmód
  • Adatbázis-ismeretek (preferáltan SQL)
  • Microsoft operációs rendszerek ismerete

Előnyt jelent:

  • Microsoft NaVision 7, Microsoft Falcon és Microsoft Office Outlook magas szintű ismerete
  • német nyelvtudás

Amit Partnercégünk kínál:

  • Fiatal, dinamikus, profi csapat
  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati laptop, telefon

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-61-54) és a munkakör megjelölésével, Zombor Melinda részére, az alábbi email címre:HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.