Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: IT Help Desk Agent

Allas.ma
IT Help Desk Agent
Jan 5th 2012, 03:40

Megbízónk a magyarországi piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. Az ország több pontján megtalálhatóak áruházaik, melyekben magas minőségű árukat kínálnak folyamatosan alacsony áron.

Megbízónk nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a vállalaton belüli ügyfeleiket minél magasabb szinten ki tudja szolgálni, ezért 2012-ben megindul a magyarországi IT Szolgáltató Központjuknak a felállítása.

Ha elég motiváltnak érzed magad, képes vagy gyorsan és jól kezelni problémás helyzeteket, szereted az informatikát és vevőorientált szemléletmóddal rendelkezel, jelentkezz az alábbi munkakörre:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Megbízónk saját fejlesztésű szoftverének támogatása;
  • Kapcsolattartás nemzetközi felhasználókkal német és/vagy angol nyelven, problémájuk megértése, támogatása;
  • Esetek dokumentálása;
  • Riportok készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny;
  • Erős IT affinitás;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Vevőorientált szemléletmód.

Amit Megbízónk kínál:

  • Változatos és érdekes feladatkör;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Biatorbágy