Hasznos linkek:

2012. január 7., szombat

Allas.ma: ÉRTÉKESÍTŐ (TŐZSDEI TERÜLETRE) (5075)

Allas.ma
ÉRTÉKESÍTŐ (TŐZSDEI TERÜLETRE) (5075)
Jan 7th 2012, 01:55

Megbízónk kaposvári irodájába keresünk
Értékesítő (tőzsdei területre)
munkatársat.

Elvárások:
•legalább középfokú végzettség,
•értékpapír-jogi vizsga,
•naprakész piaci, illetve értéktőzsdei ismeretek,
•tőzsdei szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat,
•kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség,
•ügyfélközpontú szemlélet,
•számítástechnikai ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete, Internet),

Előny:
•Meglévő ügyfélkör.

Megbízónk profilja:
Nagy múltú, a pénzügyi területen egyik legdinamikusabban fejlődő hazai vállalatcsoport, folyamatosan növekvő országos fiókhálózattal.

Feladatok:
•tőzsdei szolgáltatások értékesítése,
•ügyfél-akvizíció,
•kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Juttatások, lehetőségek:
•változatos, felelősségteljes munkavégzés,
•fiatal, dinamikus csapat,
•teljesítmény érdekeltségi fizetési rendszer,
•kiemelkedő jövedelem.

Munkavégzés helye:
•Kaposvár.

•Fényképes önéletrajzokat, kaposvar@pannonwork.hu e-mail címre várjuk.