Hasznos linkek:

2011. november 17., csütörtök

Allas.ma: PROJEKTMÉRNÖK

Allas.ma
PROJEKTMÉRNÖK
Nov 17th 2011, 03:10

Megbízó vállalatunk egy globális autóipari cégnek a közelmúltban Magyarországon létrehozott üzeme. Számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Projektmérnök

FELADATOK
- Közreműködik a projektek (beruházások és termékek) tervezésben
- Közreműködik az új berendezések telepítésében
- Kapcsolatot tart a vevők, a belső osztályok és alvállalkozók között
- Rendszeresen folyamat riportokat készít
- Támogatja a termelő területen dolgozó mérnököket
- Közreműködik a termeléshez szükséges segédanyag kiválasztási
  folyamatokban, a beszerzésben és a készletek mobilizálásában
- A szerződéses dokumentációkat kezeli, és karban tartja a
  dokumentációs regisztert
- Esetenként kiutazik a németországi anyacéghez

KÖVETELMÉNYEK
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Több éves autóipari környezetben szerzett tapasztalat
- Autóipari minőségügyi technikák (PPAP/APQP) és szabványok
  ismerete
- MS Project, MS Office, Lotus Notes ismeret
- Angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT
- Lean ismeretek
- Projektmérnöki tapasztalat
- Német nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
Versenyképes jövedelem
13. havi juttatás
Magas cafetéria

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Kecskeméti régió

Jelentkezésüket a pozíció feltüntetésével, fényképes magyar és angol, német nyelvű önéletrajz küldésével a cv@impc.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Projekt mérnök, Kecskeméti régió