Hasznos linkek:

2011. november 17., csütörtök

Allas.ma: Külkereskedelmi vezető

Allas.ma
Külkereskedelmi vezető
Nov 17th 2011, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Multinacionális partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Külkereskedelmi részleg kereskedelmi tevékenységének összefogása, operatív ügyek intézése,
  • Általános termék-beszerzés és új termék beszerzése,
  • Export-import ügyintézés,
  • Beszerzési és kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása,
  • Vámkezelés,
  • Új termék honosítása,
  • Beszállítók éves rendelényállományának, forgalmának nyomon követése,
  • Meglévő külföldi partnerekkel és külföldi gyártókkal folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatápolás,
  • Kapcsolatok kiépítése,
  • Szerződéskötés,
  • Új partnerek, beszállítók és gyártól felkutatása,
  • Piacfigyelés,
  • Alkalmanként külföldi partnerek, gyárak meglátogatása, szakmai kiállításokon való részvétel,
  • Értékesítés, Raktár, Vevőszolgálat napi operatív munkájának a támogatása, összefogása, ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, külkereskedelmi diploma,
  • Angol és/vagy német felsőfokú nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • Több éves külkeresdelemi tapasztalat, export-import területen megszerzett jártasság,
  • Külföldi munkatapasztalat előny,
  • Nemzetközi eljárások, export-import eljárások ismerete,
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség, tárgyalókészség,
  • Meggyőzőképesség, hitelesség,
  • Legyen nyitott az újdonságokra, rugalmas, érdeklődő,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Egyéb:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag,
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a BUD-37-273 hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címre: HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.