Hasznos linkek:

2011. november 15., kedd

Allas.ma: Ipari mérnök - összeszerelő terület (Szombathely)

Allas.ma
Ipari mérnök - összeszerelő terület (Szombathely)
Nov 15th 2011, 02:51

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • gyártási folyamatok felügyelete, a termelés támogatása
  • munkautasítások készítése
  • új termék bevezetéssel kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • a gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztése az új és jelenleg gyártásban lévő termékre vonatkozóan is
  • hatékonyság növelésére irányuló tevékenységek, ergonómikus munkahelykialakítás
  • folyamat felügyeleti eljárások (FMEA) készítése
  • selejtcsökkentésre irányuló tevékenység, hibakeresés, okok feltárása, javító intézkedések bevezetése
  • a kimenő termékek minőségi előírásainak ismerete
  • részvétel auditok előkészítésében

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség (műanyagipari előny)
  • gyártástechnológiai ismeretek
  • legalább 1 éves releváns tapasztalat gyártó környezetben
  • műanyag fröccsöntés technológiai ismerete (előny)
  • középfokú német és/vagy angol nyelvismeret írásban és szóban
  • felhasználó szintű Office ismeretek
  • elhivatottság külföldi betanulásra
  • dinamikus, rendszerszemléletű, határozott személyiség
  • költség-hatékony gondolkodásmód, nagyfokú önállóság

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Cím: 9700 Szombathely, Thököly u. 48.

Tel.: 20/580-7670, 20/401-9610

Email: HuJobSzombathely@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.