Hasznos linkek:

2011. november 15., kedd

Allas.ma: Folyamatmérnök - fröccsöntés (Szombathely)

Allas.ma
Folyamatmérnök - fröccsöntés (Szombathely)
Nov 15th 2011, 02:52

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • gyártóberendezések és gyártási folyamatokkal kapcsolatos hatékonyságának növelése
  • automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • a gyártási kollégák koordinálása és fejlesztése, termelésben dolgozók oktatása
  • a gyártás és a gépadatok dokumentálása és az üzembe helyezés nyomon követése
  • a fröccsöntött termékek próbagyártásában való részvétel
  • új fröccsöntő szerszámok gyártatása esetén, együttműködés a szerszámtervezés és gyártás során a beszállítóval
  • a gyártó szerszámok fejlesztése a minőség és a hatékonyság növelése érdekében
  • termékre és folyamatra vonatkozó karakterisztika lista létrehozása és karbantartása
  • gyárthatósági vizsgálatok és beszámolók elkészítése
  • műszaki iránymutatás, folyamatmérnöki szaktudás biztosítása az új berendezések
    kiválasztásánál és új termékprojektek kivitelezésénél a megjelölt területen
  • technológia kidolgozásában való részvétel, javaslattétel technológiai változtatásokban
  • vevői reklamációk kezelése

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség, műanyagipari szakirány
  • középfokú angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • fröccsöntési technológiai ismertek.
  • számítógépes ismeretek (CAD – AutoCAD, Unigraphics)
  • fröccsöntő szerszámok tervezésében és beüzemelésében való jártasság
  • autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • analitikus gondolkodás
  • határozott fellépés
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Cím: 9700 Szombathely, Thököly u. 48.

Tel.: 20/580-7670, 20/401-9610

Email: HuJobSzombathely@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.