Hasznos linkek:

2011. október 5., szerda

Allas.ma: TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (4937)

Allas.ma
TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (4937)
Oct 5th 2011, 00:56

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata. Angolul beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba, az alábbi munkakörbe:
Termeléstámogató mérnök

Feladatok
•A folyamatok paramétereinek meghatározása műveleti utasítás keretében,
•Megtervezi a szükséges készülékeket és szerszámokat az új termékek gyártásának bevezetéséhez, illetve a folyamatok javításához,
•A jelenlegi folyamatok új ötletekkel történő támogatása, beleértve a termelékenységjavító projekteket,
•Termelékenységjavító intézkedések bevezetése a folyamatfejlesztés érdekében, a célokat figyelembe véve,
•A termékek és folyamatok minőségének fejlesztése,
•Részvétel új gépvásárlásokban definiálva a specifikációkat,
•Új eszköz vásárlása, bevezetése esetén részvétel annak technológiai telepitésében
•Minősítési dokumentáció kidolgozása új termék bevezetésénél,
•A termelés napi felügyelete.

Elvárások:
•Gépészmérnöki diploma
•Minimum 2 éves termelésben szerzett gyakorlat,
•Munkafolyamat-szervezési ismeretek
•Hegesztési, forrasztási technológiák és anyagvizsgálati eljárások ismerete előny
•Folyékony angol és magyar nyelvtudás
•A modern termelésirányítási módszerek ismerete, (Six Sigma, LEAN, stb),
•Képesség csapatmunkára, nyitott, dinamikus személyiség,
•Számítógépes ismeretek (Excel, AutoCAD, Microsoft Project) és ERP szoftverek

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonwork.hu címre.
Érdeklődni a 06-1-381-1048-as telefonszámon lehet!