Hasznos linkek:

2011. október 28., péntek

Allas.ma: Termelési logisztikus (Fertőd)

Allas.ma
Termelési logisztikus (Fertőd)
Oct 28th 2011, 01:53

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

• kapcsolattartás a vállalat külső és belső vevőivel, termelő üzemekkel

• a termelő üzemek termelési terveinek elkészítése, nyomon követése

• kiszállítások szervezése, felügyelete

• vállalatcsoporton belüli és kívüli beszerzések indítása, nyomon követése

• együttműködés a részlegen belül a termelés és a vevői igények maximális kiszolgálása érdekében.

Elvárások:

• hasonló területen szerzett releváns gyakorlati, szakmai tapasztalat

• tárgyalási szintű angolnyelv-ismeret

• felsőfokú végzettség

• felhasználói szintű számítógépes ismeret

• fejlett kommunikációs és interperszonális készség.

• német nyelvismeret és SAP ismeret előnyt jelent.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi eléthetőségeken várjuk:

Cím: 9700 Szombathely Thököly út 48.

Tel: 20/580-7670, 20/401-9610

Email: HuJobSzombathely@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.