Hasznos linkek:

2011. október 28., péntek

Allas.ma: CNC gépkezelő (Szolnok)

Allas.ma
CNC gépkezelő (Szolnok)
Oct 28th 2011, 01:53

Cégünk Magyarország vezető személyzeti szolgáltató vállalata, melynek célja innovatív és átfogó szolgáltatásaival mozgásban tartani és alakítani az ország munkaerőpiacát. Szolnoki partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • CNC esztergagép beállítása, programok futtatása.
  • Környezete, munkaterülete rendbentartsa.
  • Gép felügyelete.
  • Programok megírása.

Elvárások:

  • Szakmunkás vegy technikusi bizonyítvány a szakmáról.
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Önálló és pontos munkavégzés.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a munkakör megnevezésével az Hujobszolnok@trenkwalder.com címre!

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

5000 Szolnok, Szigligeti út 2.

Tel.: 56/510-952

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.