Hasznos linkek:

2011. október 25., kedd

Allas.ma: SQA mérnök

Allas.ma
SQA mérnök
Oct 25th 2011, 01:51

Multinacionális partnerünk számára veszprémi munkavégzéssel, az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SQA mérnök

Feladatok:

  • Beszállítói, vevői, belső elsőminták koordinálása, kommunikációja
  • Egyeztetés a külső/belső partnerekkel
  • A szükséges dokumentumok összeállítása, beszerzése
  • Anyagvizsgálatok végrehajtatása
  • Mérések kivitelezése, kiviteleztetése
  • Beszállítói követelmények összeállítása, egyeztetés
  • Együttműködés FMEA, CP készítésben

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari követelmények ismerete (specifikációk, PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA)
  • Fémipari ismeret (esetleg szerszámkészítő, anyagvizsgáló)
  • PPAP, VDA termékbemintázási gyakorlat
  • Angol és német nyelvismeret
  • 1-2 éves autóipari tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely egy folymataosan fejlődő cégnél
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos/dinamikus csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar, angol, illetve német nyelvű önéletrajzát a pozíció és a referenciaszám (szek-5-52) megjelölésével az alábbi címre:

HuJobSzekesfehervar@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.