Hasznos linkek:

2011. október 25., kedd

Allas.ma: Junior értékesítési és ügyfélmenedzser

Allas.ma
Junior értékesítési és ügyfélmenedzser
Oct 25th 2011, 01:51

Rendszerintegrációs partnercégünk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Ellátandó feladatok:

  • dedikált ügyfélkör részére történő Telco és IT termék- és megoldás színvonalas értékesítése (a feladatkör ellátása az alábbi megyéket érinti: Csongrád, Bács-Kiskun, Békés);
  • ügyfél- és projektmenedzsment jellegű feladatok ellátása;
  • folyamatos vezetői szintű kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel;
  • a tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú informatikai/ gazdasági végzettség;
  • legalább 2-3 éves (telekommunikáció, vagy IT) értékesítési területen szerzett tapasztalat;
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete, erős informatikai szemlélet;
  • nagyfokú elhivatottság az értékesítői munka iránt;
  • jó kommunikációs készség, proaktivitás;
  • önálló, precíz munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség IT/Telco értékesítés területen;
  • innovatív, dinamikus környezet;
  • teljesítmény-arányos jövedelem, a kafetéria rendszer juttatásai.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette figyelmét, és megfelel a megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát - a SZEG-4-134 hivatkozási szám feltüntetésével - juttassa el az alábbi elérhetőségek valamelyikére:

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

6722, Szeged, Batthyány u. 35/A

Tel.: 62/542-562; Fax: 62/542-563

E-mail: HuJobSzeged@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.