Hasznos linkek:

2011. október 14., péntek

Allas.ma: Pricing analyst (Szombathely)

Allas.ma
Pricing analyst (Szombathely)
Oct 14th 2011, 01:51

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Pénzügyi és elemzői támogatás nyújtása a globális árazási kezdeményezésekhez
  • Termékek, költségek, piacok adatainak összehasonlítása, elemzése és értékelése
  • A termékek folyamatos felügyelete, a versenytársak árképzési stratégiájának figyelemmel követése a versenyképesség fenntartása érdekében
  • Azonnali és pontos információ biztosítása a menedzsment számára az árképzési irányvonalak és a várható eredmény jóváhagyása végett
  • A Business Unit P&L elemzése és betartása a globális árucikkek árképzési kezdeményezéseivel összhangban
  • Folyamatban lévő regionális és globális elemzések és jelentések készítése specifikus árucikkekről
  • Adat- és információgyűjtés a nem automatizált árképzésről a globális célkitűzések és stratégia megvalósításának támogatásához.
  • A havi díjszabási jelentések bemutatása az árképzési folyamat teljesítését kihangsúlyozva
  • Részvétel a meglévő tőke-elemzési eszközök fejlesztésében
  • Ad hoc elemzések, jelentések készítése (MPC szoftver segítségével)
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Pénzügyi / számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség és minimum 2 év releváns munkatapasztalat
  • Multinacionális termelő cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, könyvelő program)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hajlandóság az utazásra (alkalmanként)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Cím: 9700 Szombathely, Thököly u. 48.

Tel.: 20/580-7670, 20/401-9610

Email: HuJobSzombathely@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.