Hasznos linkek:

2011. október 14., péntek

Allas.ma: KÉSZÜLÉK- ÉS SZERSZÁMTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Allas.ma
KÉSZÜLÉK- ÉS SZERSZÁMTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ
Oct 14th 2011, 02:11

Megbízónk nagy tradiciójú és jelentős globális pozíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó vállalat. Számára keresünk tapasztalt szakembert az alábbi munkakörbe:

        KÉSZÜLÉK- ÉS SZERSZÁMTERVEZÉSI
                       CSOPORTVEZETŐ

FELADATOK
- Új termékek gyártásához szükséges készülékek,
  forgácsoló készülékek és szerszámok tervezése,
  kiválasztása
- A meglévő készülékek és különleges
  gyártóeszközök folyamatos fejlesztése,
  optimalizálása a minőség javítása és a gyártási
  ütemidők csökkentése érdekében
- Rajzdokumentációk készítése ProE segítségével,
  SAP nyilvántartás és a változási indexek követése
- A készüléktervezési csoport vezetése

KÖVETELMÉNYEK
- Gépészmérnöki vagy műszaki menedzser diploma
- Német vagy angol nyelvtudás
- Készülék- és szerszámtervezés, CNC
  megmunkálás, szerelés területén szerzett
  tapasztalat
- MS Project, ProE és parametrikus CAD rendszer
  ismerete
- Vezetési tapasztalat

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes alapfizetés
- Teljesítmény prémium
- 13. havi fizetés
- Cafetéria

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest, délpesti irány

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát acv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Készülék-és Szerszámtervezési csoportvezető, Budapest