Hasznos linkek:

2011. október 29., szombat

Allas.ma: Commodity Manager (Nagykanizsa)

Allas.ma
Commodity Manager (Nagykanizsa)
Oct 29th 2011, 01:51

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató kft megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

ˇ Alkalmazkodik a beszerzési irányelvekhez, folyamatokhoz

ˇ Segíti és bevezeti az egységes európai és globális stratégiát a stratégiai nyersanyagok tekintetében

ˇ Azonosítja és segíti a feljövőben lévő régió beszerzési bázisának kialakítását és a beszállítói bázis csökkentését valamint meghatározza és támogatja a beszállítói bázis csökkentést előirányzó projekteket

ˇ Eléri az éves tervben megfogalmazott célokat: megtakarítás, minőség, szállítási határidő, készletek

ˇ Támogatja évről évre a beszállítói megegyezéseket, és gondoskodik a szervezeten belüli megvalósításról

ˇ Kapcsolatot ápol a beszállítókkal

ˇ Stratégiai beszállítók bevonásával dolgozik az NPI projekteken

ˇ Vezeti a kifizetésekkel kapcsolatos fejlesztéseket (növeli a fizetési határidőt)

ˇ Folyamatosan karbantartja és fejleszti ismereteit a globális beszállítói lehetőségekről

ˇ Elvégzi a beszállítók teljesítmények áttekintését, értékelését

ˇ Együtt dolgozik a beszállító fejlesztő mérnökkel, javítva a beszállítói minőséget

ˇ Biztosítja időben az új árak bevezetését

ˇ Meghatározott vállalati folyamatok szerint dolgozik és a meghatározott eszközökkel

ˇ Folyamatosan áttekinti és fejleszti a gyári beszerzői folyamatait

ˇ Tárgyalásokat folytat és ellenőrzi a direkt anyagokra költött kiadásokat helyi szinten

ˇ Alkalmazza a Six Sigma eszköztárát a hozzá tartozó beszállítói körben

ˇ Ápolja kapcsolatait a gyár különböző szervezeteivel és megérti a gyár elvárásait

ˇ Együtt dolgozik a mérnökséggel keresve költségcsökkentés lehetőségeit

Elvárások:

ˇ Mérnöki/üzleti/gazdasági diploma

ˇ Képesség a változások támogatására és vezetésére a szervezetben

ˇ Erős szervezési képesség és készség sikeres projektek vezetésére

ˇ Jó beszerzői és tárgyalási készség

ˇ Angol nyelvtudás, előny egy másik nyelv ismerete

ˇ Minimum 3-5 éves beszerzői gyakorlat

ˇ Microsoft Office, SAP ismeret

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Cím: 8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 2-4

Tel: 20/580-7670, 20/401-9610

Email: HuJobZalaegerszeg@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.