Hasznos linkek:

2011. szeptember 23., péntek

Allas.ma: Ügyviteli Asszisztens

Allas.ma
Ügyviteli Asszisztens
Sep 23rd 2011, 03:40

Olasz tanácsadó és szolgálatató cég belvárosi irodájába keres munkatársat /
Societá italiana di consulenza e servizi con sede nel centro di Budapest cerca

Ügyvételi asszisztens /

Assistente amministrativa
munkakörbe.

Feladatok / Compiti:

  • Adminisztratív feladatok ellátása a cég ügyfelei részére / Gestione amministrativa e di assistenza ai clienti
  • Levelezés magyar és idegen nyelven / Gestione della corrispondenza in ungherese e in altre lingue straniere
  • Forditások magyar nyelvről olasz és angol nyelvre és fordítva / Traduzioni dall'ungherese all'italiano e all'inglese e viceversa
  • Jelentések, kimutatások, táblázatok, szöveges beszámolók készítése / Preparazione di report, tabelle e relazioni
  • Hatékony információáramlás biztosítása az cég ügyfelei és a munkahelyi különböző egységeinek munkatársak között / Gestione della comunicazione interna tra i clienti e i responsabili dei vari dipartimenti
  • Általános irodai adminisztráció / Gestione dell'amministrazione generale dell'ufficio

Elvárások / Aspettative:

  • Biztos számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel) / Conoscenze informatiche (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt / Ottima capacitá di comunicazione sia scritta che verbale
  • Precizitás / Precisione
  • Hosszú távú együttműködés iránti igény / Collaborazione a lungo termine
  • Olasz és angol nyelv magas szintű ismerete / Ottima conoscenza della lingua italiana e inglese

Előny / Preferenze:

  • Könyvelésben jártasság / Conoscenze contabili
  • Gazdasági diploma / Laurea in scienze economiche
  • Azonnali munkakedés / Disponibilitá immediata

Amit kínálunk / Cosa offriamo:

  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos, dinamikus csapat / Buona atmosfera di lavoro, con un team giovane e dinamico

Jelentkezni lehet :

MCL Consulting Kft.
H-1023 Budapest, Bécsi út 3-5.
Tel: 36 1 288 0042; Fax: 36 1 288 0043

e-mail: andrea.varga@mclconsulting.hu