Hasznos linkek:

2011. szeptember 24., szombat

Allas.ma: RAKTÁROS (4922)

Allas.ma
RAKTÁROS (4922)
Sep 24th 2011, 00:55

Elvárások:
•Alap vagy középfokú végzettség
•Targoncavezető engedély elektromos targoncára
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Felelősségteljes, precíz munkavégzés

Feladatok:
•Megrendelések összekészítése
•Termékek raktárban történő elhelyezése
•Raktári rend fenntartása

Munkarend:
•Hétfőtől csütörtökig: 8.00-17.00, pénteken: 8.00-14.30

Juttatások:
•Személyi alapbér bruttó 140.000 Ft
•Étkezési hozzájárulás

Munkavégzés helye:
•Győr

Megbízónk profilja:
•Csavar, kötőelem, egyéb rögzítés technikai termékek nagykereskedelme

•Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk
•Jelentkezési határidő: 2011.10.10.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96/508-000 vagy 36 70/9464-444 telefonszámon, Andorka Erzsébetnél
•Ügyfélszolgálati idő: hétfőtől-péntekig 8,00-16,00 óráig