Hasznos linkek:

2011. szeptember 22., csütörtök

Allas.ma: PROJECT MANAGER (4919)

Allas.ma
PROJECT MANAGER (4919)
Sep 22nd 2011, 00:56

Ügyfelünk egy telekommunikációs berendezések szerelésével foglalkozó cég, az egyik mobil-szolgáltató alvállalkozója. Új kollégát keresünk számukra
Project manager
pozícióba.

Elvárások:
•Felsőfokú távközlési végzettség
•Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
•Telekommunikációs, GSM ismeretek
•Min. 2 év projektvezetésben szerzett tapasztalat mobilkommunikáció, távközlés területén
•Magas szintű számítástechnikai ismeretek
•Jó kommunikációs készség
•Magabiztosság, határozottság, önállóság
•Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
•B kategóriás jogosítvány

Előny: szlovák nyelvtudás

Feladatok:
•Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
•Munkavégzés megtervezése, irányítása és koordinálása
•Projekttervek és jelentések készítése
•Megrendelések írása, nyomon követése
•Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

Amit kínálunk:
•Versenyképes bér
•Gépjármű (saját használatra is), laptop, telefon

Munkavégzés helye:
Budaörsi Ipari és Technológiai Park (Budapesttől 10 km-re, az M1-es autópálya / 1-es út mellett), alkalmanként vidéki kiküldetéssel

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztráció után.