Hasznos linkek:

2011. szeptember 22., csütörtök

Allas.ma: CAD SPECIALISTA (4918)

Allas.ma
CAD SPECIALISTA (4918)
Sep 22nd 2011, 00:56

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Haladó szintű 3D CAD program ismerete
•Gépszereléshez vagy gépfelújításhoz kapcsolódó több éves CAD-es munkatapasztalat
•Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
•Német nyelvismeret előny
•Jó szervezőkészség, projekt tapasztalat előny

Feladatok:
•Harmonizált CAD rendszer migrációja az üzletágon belül
•Általános leírások szerinti műszaki rajzok készítése
•A termelő gépek és alkatrészeik meglévő műszaki rajzainak frissítése
•Gépdokumentáció és archív rajzok kezelése

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig

Juttatások:
•Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
•Vas megye (Szombathely vonzáskörzete)

•Pályázatokat regisztráció után magyar és angol nyelven a www.pannonwork.hu honlapon keresztül várjuk 2011. október 7-ig