Hasznos linkek:

2011. szeptember 29., csütörtök

Allas.ma: GIPSZKARTONOZÓ (4928)

Allas.ma
GIPSZKARTONOZÓ (4928)
Sep 29th 2011, 00:57

Jó német nyelvismerettel rendelkező
Gipszkartonozókat keresünk!

Elvárások:
•Társalgási szintű német nyelvtudás
•Jó kommunikációs képesség
•Gipszkartonozói, vagy egyéb belsőépítészeti tapasztalat előny, de nem feltétel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
•Megbízható, precíz munkavégzés

Feladatok:
•Tolmácsolás a kivitelező és az építőipari brigád között
•A különböző belsőépítészeti munkák megtanulásának vállalása

Munkarend:
3 hét külföldi munkavégzés, 1 hét hazautazás

Juttatások:
•minimum 1500 Euro/hó

Munkavégzés helye:
•Németország, Ausztria

Megbízónk olyan munkavállalók jelentkezését várja, akik hajlandók a közeljövőben egy építőipari brigáddal Németországba utazni. A munkavégzés során a kivitelező igényeit az építőipari munkások felé tolmácsolni, és együttműködni velük.

•Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével, a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk
•www.pannonwork.hu
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben, hétfőtől-péntekig 9.00-16.00 óráig, a 70/ 370 6850 telefonszámon