Hasznos linkek:

2011. szeptember 30., péntek

Allas.ma: Boltvezető

Allas.ma
Boltvezető
Sep 30th 2011, 03:30

Nagyhírű könyvkereskedelmi hálózat munkatársat keres boltvezető pozícióba.

Feladatok:
Az üzlet napi, operatív működésének biztosítása
Vevők magas szintű kiszolgálása
Alkalmazottak felügyelete, irányítása, motiválása, betanítása
Forgalmi célok elérésének biztosítása
Üzlet és árukészlet felügyelete
Adminisztratív teendők ellátása (beosztások, rendelések, statisztikák, elszámolások, forgalmi elemzések készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása, kassza kezelése)

Elvárások:
Kereskedelmi cégnél szerzett vezetői /üzletvezetői tapasztalat
Vevőorientált szemléletmód
Értékesítés-orientált vezetési és döntéshozatali képesség
Kapcsolatteremtő-, szervező- és problémamegoldó-készség
Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Elõnyök:
Könyvszakmai tapasztalat
Tárgyalóképes angol /német nyelvtudás

Várjuk részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét! Kizárólag fényképes önéletrajzokat várunk, bérigény megjelölésével!
Munkavégzés helye: Budapest és Debrecen