Hasznos linkek:

2011. szeptember 28., szerda

Allas.ma: Ealdó - Raktáros

Allas.ma
Ealdó - Raktáros
Sep 28th 2011, 03:40

Megbízónk, egy külföldi tulajdonú divatáru-forgalmazó áruházlánc lendületes csapatába keresünk új munkatársat, teljes munkaidőbe. Az üzlet munkanapokon és hétvégén is nyitva tart, ezért a hétvégi munkavégzést is vállaló jelentkezőket várjuk az alábbi pozícióba:

Eladó - raktáros

Feladatok:
  • Az üzlet készleteinek rendben tartása az eladótérben és a raktárban;
  • A termékek kihelyezése a belső szabályzatok szerint;
  • Árazás, részvétel a leltározásban;
  • Az áruházba érkező magyar és külföldi vevők udvarias, készséges kiszolgálása.

Elvárások:
  • 1-2 éves ruházati kereskedelemben, eladóként és raktárosként szerzett munkatapasztalat;
  • Legalább érettségi vagy szakirányú kereskedelmi végzettség;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Kulturált megjelenés;
  • Rugalmasság, fürge, precíz munkavégzés, terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben megfelel a fent leírt elvárásoknak, és érdekli az álláslehetőség, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a pozíció nevének megjelölésével és fizetési igényével a következő e-mail címre:

 cv4@mclconsulting.hu