Hasznos linkek:

2011. szeptember 19., hétfő

Allas.ma: C++ SZOFTVERFEJLESZTŐ

Allas.ma
C++ SZOFTVERFEJLESZTŐ
Sep 19th 2011, 00:41

- Megbízónk nemzetközi projektek lebonyolítását vállalja, továbbá IT-szolgáltatásokat és szervizelést nyújt akár onsite, vagyis az ügyfél telephelyén, akár offshore, a vállalat kelet-európai offshore központjaiban Amit Megbízónk kínál:

-Szakmai-, nyelvi fejlődés lehetősége: A támogatást tőlünk kapod, a többi csak rajtad múlik!
-Kellemes munkakörnyezet dinamikusan fejlődő csapat
-Hosszú távú nemzetközi projektek

- Részvétel C++ alapú vasútautomatizálási (operation control) rendszer fejlesztésében Windows platformon

Néhány hét németországi betanulás után munkavégzés Budapesten

- Szakirányú felsőfokú (informatikus, villamosmérnök) végzettség

- Legalább 2 éves szoftverfejlesztési gyakorlat C++ nyelven, Visual Studio környezetben
- Rational Rose gyakorlat - Lásd Tapasztalat, gyakorlat

- Német nyelv ismerete feltétele a pozíció betöltésének
- Angol nyelv kommunikációs szintű használata előnyt jelenthet

- Keratív, sokoldalú probléma megoldási készség
- Mérnöki gondolkodásmód
- Rendszerszemlélet