Hasznos linkek:

2013. március 7., csütörtök

Allas.ma: SZERVIZMÉRNÖK/SERVICE ENGINEER (5680)

Allas.ma
SZERVIZMÉRNÖK/SERVICE ENGINEER (5680)
Mar 7th 2013, 01:55

Elvárások:
•Technikusi végzettség (elsősorban műszaki területhez kapcsolódó)
•Minimum 2 éves gyakorlat (szivattyú szervizelésben/szerelésben szerzett tapasztalat előny)
•Angol nyelvtudás, román nyelvismeret előny
•Számítógépes ismeretek
•Jó kommunikációs készség, műszaki érzék
•Külföldi utazások vállalása (Románia, Szlovénia, Szerbia)
•B kategóriás jogosítvány

Előny:
•Malom-őrlési rendszer (nedves) ismerete, valamint ismer több technológiát a zagyszállítás terén
•Szívesen tanul szivattyúzásról, hidrociklonokról, malom bélésekről, szelepekről

Feladatok:
•Szivattyúk szervizelése, ellenőrzése, folyamatos optimalizálása
•A már telepített szivattyúk karbantartása az ország területén és környező országban (Románia, Szerbia, Szlovénia)
•Kapcsolattartás a partnercégekkel
•Szivattyúk és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:
•Tatabánya

Juttatások:
•Versenyképes jövedelem
•Cafeteria
•Céges autó
•Mobiltelefon
•Laptop
•Képzések/tréningek

Megbízónk profilja:
Szivattyúk, zagyszivattyúk gyártásával, telepítésével, szervizelésével foglalkozó cég.

Jelentkezni regisztárició után a www.pannonwork.hu honlapon keresztül lehet, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.