Hasznos linkek:

2013. március 9., szombat

Allas.ma: Stratégiai beszerző (Referenciaszám: PJ2273)

Allas.ma
Stratégiai beszerző (Referenciaszám: PJ2273)
Mar 9th 2013, 01:50

Érdi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Stratégiai beszerző

Feladatok:
- Elektronikai alkatrészek beszerzése magyarországi és európai beszállítóktól
- Ajánlatkérés, tárgyalások lebonyolítása és szerződések előkészítése
- Költségek tervezése
- A beszállítók kiértékelése
- Riportálás a külföldi vezető részére

Elvárások:
- Műszaki diploma
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Legalább 2-3 éves elektronikai termelő vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
- Vállalatirányítási rendszer ismeret
- Utazási hajlandóság
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

Előny:
- Angol nyelvtudás
- Egy közép-európai nyelv ismerete
- XPert vállaltirányítási rendszerben szerezett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.miklos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.