Hasznos linkek:

2013. március 9., szombat

Allas.ma: NEMZETKÖZI KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐ (5681)

Allas.ma
NEMZETKÖZI KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐ (5681)
Mar 9th 2013, 01:55

Megbízónk 20 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely hosszú távra keres a lenti feltételeknek megfelelő munkatársakat.

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (közlekedésmérnök, logisztikus)
•Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
•Német vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szakmai nyelvvel bővítve
•Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Word, Excel, Power Point, előny Spedinfo 2000)

Feladatok:
•Belföldi és nemzetközi fuvarok szervezése, szállítmányozás
•Fuvarmegbízások kezelése
•Meglévő ügyfélkör bővítése, új partnerek felkutatása
•Tenderek felkutatása, azokon való részvétel lebonyolítása
•Rendelkezésre álló fuvarkapacitások értékesítése
•Megbízható alvállalkozók keresése, tartós üzleti kapcsolat kiépítése

Munkarend:
•Munkavégzés: 8.00-16.30-ig 30 perc ebédidővel

Juttatások:
•Stabil munkahely
•Versenyképes, motiváló, teljesítményarányos kereseti lehetőség
•Mobil telefon

Munkavégzés helye:
Győr nyugodt, kertvárosi környezetében, újonnan nyíló irodában

•Önéletrajzokat a pozíció megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu  honlapon keresztül várunk. A pályázatban bérigény megjelölését kérjük.