Hasznos linkek:

2013. március 6., szerda

Allas.ma: KÖNYVELŐ (HATÁROZOTT IDEJŰ, 6 HÓNAPOS MUNKAVÉGZÉS) (5677)

Allas.ma
KÖNYVELŐ (HATÁROZOTT IDEJŰ, 6 HÓNAPOS MUNKAVÉGZÉS) (5677)
Mar 6th 2013, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – budapesti munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Könyvelő
(Határozott idejű, 6 hónapos munkavégzés)

Feladatok:
•Felelős a US GAAP szerinti általános számviteli-könyvelési feladatok elvégzéséért
•Szállítói számlakönyvelőként felelős a szállítói számlákkal kapcsolatos kérdések nyomon követéséért és megoldásáért, valamint a lejárt számlák ellenőrzésért
•Havi zárások támogatása (riportok futtatása, mérlegellenőrzés, elhatárolások) határidők szerint
•ÁFA-visszatérítések intézése
•Havi és negyedéves rekonsziliációk végzése
•Szoros együttműködés a vállalat helyi üzletágaival
•A számviteli csapat támogatása

Elvárások:
•Egyetemi / főiskolai végzettség Pénzügy-számvitel szakon
•Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
•A magyar számviteli és adózási szabályok alapos ismerete
•Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
•Magas szintű MS Excel használat
•Rugalmasság, nyitottság, új ismeretek elsajátítására való hajlandóság
•Önálló munkavégzés
•Jó problémamegoldó képesség

Előny:
•US GAAP vagy IFRS ismeretek

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy vezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye: Budapest

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a jelentkezes@pannonwork.hu e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Könyvelő-6 hónap".

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 279-0624