Hasznos linkek:

2013. március 7., csütörtök

Allas.ma: KAROSSZÉRIA LAKATOS (5679)

Allas.ma
KAROSSZÉRIA LAKATOS (5679)
Mar 7th 2013, 01:55

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára keres munkatársat az alábbi munkakörbe:
Karosszéria lakatos

Az autósport széles körben ismert magyarországi képviselője számára Karosszéria lakatosokat keresünk Halásztelekre!

Feladatok:
•Járművek hibáinak feltárása, javítása
•Karosszéria lakatos munkák elvégzése
•Együttműködés a szerviz többi munkatársával

Elvárások:
•Szakmunkás végzettség
•Karosszéria lakatosként szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
•Megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
•Fiatalos csapat
•Versenyképes jövedelem
•Betekintés az autósport világába

Munkavégzés helye:
Halásztelek

Fényképes önéletrajzát fizetési igénye feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: jelentkezes@pannonwork.hu
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Karosszéria lakatos".

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet:06 1/ 279-0624