Hasznos linkek:

2013. március 7., csütörtök

Allas.ma: JAVA TESZTELŐ (5678)

Allas.ma
JAVA TESZTELŐ (5678)
Mar 7th 2013, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő - Kölcsönző és Munkaerő - Közvetítő cég Megbízópartnere számára munkatársat keresünk (Budapest III. ker.) az alábbi munkakörbe.:
JAVA tesztelő

Feladatok:
–Rendszerdokumentációk alapján tesztelés tervezése
–Tesztesetek kidolgozása, terheléses tesztek elvégzése
–Teszt szkriptek készítése
–A tesztelés eredményének dokumentálása
–Tesztelés alapján kézikönyvek elkészítése

Elvárások:
–Középszintű angol nyelvismeret
–Tesztelés tervezésében, tesztelési terv készítésében való jártasság
–Java ismeretek
–Automatizált tesztek készítésében való jártasság
–A tesztek kiértékelésében és dokumentálásában való jártasság
–Informatikai rendszertesztelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
–Versenyképes fizetés
–Szakmai fejlődés lehetősége egy megbízható csapatban

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a jelentkezes@pannonwork.hu email címre. A tárgyba írja bele: „Java tesztelő"

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 279-0624