Hasznos linkek:

2013. március 5., kedd

Allas.ma: FOLYAMATELLENŐR (5672)

Allas.ma
FOLYAMATELLENŐR (5672)
Mar 5th 2013, 01:55

Feladatok:
•gyártási folyamatok ellenőrzése
•napi együttműködés a vezetőkkel, dolgozókkal, minőségirányítási csoporttal
•hibameghatározás, hibaelhárítás
•elemzések, statisztikák készítése

Elvárások:
•szakirányú végzettség vagy minimum középiskolai végzettség, műszaki ismeretekkel
•minőségirányítási tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ismeret
•több műszakos munkarend vállalása
•önálló munkavégzés
•határozott fellépés
•terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
•elemző szemlélet

Bérezés:
•Versenyképes

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat bérigény feltüntetésével:
•registzráció után a www.pannonwork.hu honlapon keresztül
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 –ig