Hasznos linkek:

2013. március 5., kedd

Allas.ma: Áruátvevő (Referenciaszám: PJ922)

Allas.ma
Áruátvevő (Referenciaszám: PJ922)
Mar 5th 2013, 01:50

Budapesti, 18. kerületi elektronikai iparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Áruátvevő

Feladatok:
-Beérkező szállítmányok minőségi és mennyiségi ellenőrzése, tételes áruátvétel
-Szállítólevelek iktatása, számítógépes nyilvántartása
-Szállítmányok átadása az illetékes részlegek felé
-Könyvelési és csomagolási feladatok

Elvárások:
-Számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
-Rugalmasság, terhelhetőség
-Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Előny:
-SAP rendszer ismerete
-Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit megbízónk kínál:
-Multinacionális mégis családias munkakörnyezet
-Fiatalos, dinamikus csapat
-Egyműszakos munkarend

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Juhász Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az agnes.juhasz@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.