Hasznos linkek:

2013. február 24., vasárnap

Allas.ma: Ügyfélszolgálati gyakornok (Ref.PJ 2259)

Allas.ma
Ügyfélszolgálati gyakornok (Ref.PJ 2259)
Feb 24th 2013, 01:50

Pécsi partnercégünk megbízásából keresünk ügyfélszolgálati gyakornok munkakörbe felsőfokú tanulmányait nappali tagozaton folytató diákokat magabiztos német nyelvtudással, azonnali kezdéssel:

Ügyfélszolgálati gyakornok (PJ2259)

Feladatok:
- Bejövő hívások fogadása, tanácsadás német nyelven
- Ügyfelek tájékoztatása, ügyfélkapcsolat ápolása
- Reklamációk feldolgozása, ügyfelek adatainak frissítése
- Műszaki kérdések megoldása
- Rendelésfelvétel és egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
- Magas szintű német nyelvtudás (szóban és írásban)
- Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Kiváló munkakörnyezet
- Dinamikus, lelkes csapat

Munkavégzés helye:
Pécs

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Szabó Alida részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a alida.szabo@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.