Hasznos linkek:

2013. február 20., szerda

Allas.ma: TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT DIÁKMUNKA (5647D)

Allas.ma
TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT DIÁKMUNKA (5647D)
Feb 20th 2013, 01:55

Ha szeretetsz fiatalos csapatban dolgozni, változatos feladatokat ellátni, és emberekkel kommunikálni akkor küldd el jelentkezésed.

Feladatok:
•Telefonon érkező ügyfélhívások fogadása, ügyfél tájékoztatás
•A hívások előírásoknak megfelelő dokumentálása
•Kábel termékek telefonos értékesítése
•Értékesítés dokumentálása
•Első szintű panaszkezelés

Elvárások:
•Folyamatban lévő tanulmányok (nappali hallgatói jogviszony)
•18. életév betöltése
•Előzetes oktatáson való részvétel

Előny:
•Telefonos munkában vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
•Társalgási szintű angol nyelvtudás

Miért éri meg jelentkezni?
Mert:
•folyamatosan növekvő fizetési konstrukcióban dolgozhatsz
•fejlődési és karrierlehetőséget biztosítunk
•hosszú távon számítunk Rád
•ha jól teljesítesz, tanulmányaid után is a cégnél maradhatsz
•szakmai tapasztalatot szerezhetsz

Munkavégzés helye: Gödöllő

Küld el fényképes önéletrajzodat e-mailben.
E-mail cím: balo.annamaria@pannonwork.hu (tárgy: Telefonos ügyfélszolgálat)