Hasznos linkek:

2013. február 23., szombat

Allas.ma: Logisztikai menedzser (Referenciaszám: PJ2260)

Allas.ma
Logisztikai menedzser (Referenciaszám: PJ2260)
Feb 23rd 2013, 01:50

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai menedzser

Feladatok:
- A székesfehérvári és egy vidéki üzem teljes körű logisztikai vezetése
- Kb. 20 fős logisztikai osztály irányítása
- Az anyagrendelések és áramlások, szállítási ütemezések koordinálása
- A gyártás tervezés és a készáru készlet kontrollja
- Raktártevékenység menedzselése

Elvárások:
- Logisztikai, közgazdasági vagy mérnöki diploma
- Folyékony angol nyelvtudás
- 3-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Vállalatirányítási rendszer ismeret (MFGPro, SAP)
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
- Stratégiai gondolkodásmód, people management készségek

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.miklos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.