Hasznos linkek:

2013. február 9., szombat

Allas.ma: Cash and Banking Associate(német nyelvtudással) (5617)

Allas.ma
Cash and Banking Associate(német nyelvtudással) (5617)
Feb 9th 2013, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-kölcsönző és Munkaerő-közvetítő cég német tulajdonú multinacionális megbízópartnere számára,
budapesti munkavégzéssel munkatársat keres alábbi munkakörbe:
Cash & Banking Associate(német nyelvtudással)

Azokat a kihívásokat kereső, németül beszélő pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen kamatoztatnák és fejlesztenék tudásukat egy német multinacionális vállalat pénzügyi SSC csapatában!
Feladatok:
•Könyvelési feladatok integrált vállalatirányítási rendszerben
•Banki átutalások feldolgozása, számlaegyeztetés, hitelügyletekkel kapcsolatos teendők
•Banki kimutatások összevetése a számlákkal
•Együttműködés a funkcionális társosztályokkal német nyelven
•Kapcsolattartás, kommunikáció a bankokkal
•Cash flow előrejelzés készítés
•Rekonsziliációban való részvétel
•Elhatárolások képzése
•Felelős a pénzügyi mozgások követhetőségéért

Elvárások:
•Felsőfokú pénzügyi végzettség
•Minimum középfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
•1-3 év releváns munkatapasztalat
•MS Office (MS Excel, MS Word, MS Power Point) alapos ismerete
•Jó kommunikációs készség
•Önálló, pontos munkavégzés
•Határidők betartása

Előny:
•Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern, stabil munkakörnyezet
•Két hetes németországi intenzív tréning a munkavégzés elején
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődést küldje el önéletrajzát a jelentkezes@pannonwork.hu címre, fizetési igényét tüntesse fel.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Cash&Banking".