Hasznos linkek:

2013. január 1., kedd

Allas.ma: SZEMÉLYI ASSZISZTENS (Budapest)

Allas.ma
SZEMÉLYI ASSZISZTENS (Budapest)
Jan 1st 2013, 01:40

Magyarország egyik vezető energiaszolgáltató cége.

A leendő munkatárs napi szintű feladatai:
- személyi asszisztencia biztosítása a vezető részére,
- levelezés koordinálása,
- iktatás,
- telefonok kezelése,
- vendégek fogadása,
- találkozók és utazások megszervezése,
- szabadságolások nyilvántartása,
- dolgozókkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
- projektekben közreműködés,
- koordináció,
- tárgyalási jegyzőkönyv vezetése.

Felsőfokú végzettség, ezen belül gazdasági végzettség előnyt jelent.

Legalább 1 év személyi asszisztensi tapasztalat. MS Office, Outlook és PowerPoint felhasználói szintű ismerete.

Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.

Problémakezelő képesség, precizitás, diplomáciai érzék, rugalmasság és alaposság alapvető elvárások a jelentkezőkkel szemben.