Hasznos linkek:

2013. január 30., szerda

Allas.ma: KEY ACCOUNT MANAGER (5601)

Allas.ma
KEY ACCOUNT MANAGER (5601)
Jan 30th 2013, 01:55

Feladatok:
•a megbízó cég európai partnereinek kezelése
•a vevők és a beszállítók, valamint a gyártás közötti kapcsolattartás

Elvárások:
•közgazdasági, külkereskedelmi vagy  műszaki menedzser végzettség (főiskola vagy egyetem)
•legalább 3 év tapasztalat európai cégekkel való kapcsolattartásban
•Számítógépes ismeretek: Word, Excel, e-mail, (vállalatirányítási rendszer pl. SAP v. Navision)
•angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
•a német vagy az olasz nyelv ismerete előnyt jelent
•B kategóriás jogosítvány

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•A megbízó cég főként tűzálló örleményeket gyárt az európai piacra ( Németország, Olaszország, Svájc)

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár környéke

Önéletrajzokat:
•regisztráció után a www.pannonwork.hu honlapon keresztül
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig