Hasznos linkek:

2013. január 22., kedd

Allas.ma: BESZERZŐ (5579)

Allas.ma
BESZERZŐ (5579)
Jan 22nd 2013, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég XV. kerületi acél, könnyű- és színesfém illetve műanyag kereskedelmi tevékenységet folytató megbízópartnere számára új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Beszerző

Feladatok:
•Készletek folyamatos figyelése, fogyás esetén újrarendelése
•A beszerzési folyamat teljesörű bonyolítás: megrendelés, megrendelés visszaigazolása, műbizonylatok bekérése, avizó feladási értesítő, kapcsolattartás a szállítmányozóval
•Rendelések adminisztrálása
•Egyedi beszerzések bonyolítása (vevő felé árajánlatadás, a megrendelt anyag beszerzése)
•Árak karbantartása
•Alkalomszerűen részvétel a tárgyalásokon
•Kapcsolattartás társosztályokkal (pénzügy, raktár, szállítmányozás, értékesítés)

Elvárások:
•Minimum 3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
•Felsőfokú végzettség
•Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez, német nyelv ismerete előnyt jelent
•Önálló, proaktív munkavégzés
•B-kategóriás jogosítvány
•Ms Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
•Német nyelv ismerete előnyt jelent
•Az általunk használt anyagok ismerete
•Műszaki affinitás
•Termékmenedzsmentben szerzett tapasztalat
•Értékesítési tapasztalat

Munkavégzés helye:
•Budapest

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a jelentkezes@pannonwork.hu e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: „Beszerző"