Hasznos linkek:

2012. november 21., szerda

Allas.ma: PAYROLL SPECIALIST (5507)

Allas.ma
PAYROLL SPECIALIST (5507)
Nov 21st 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – fóti munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Payroll Specialist

Várjuk azon angolul folyékonyan kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy amerikai tulajdonú, multinacionális vállalat HR adminisztrációs tevékenységében.

Feladatok:
•Felelős a munkavállalói, munkaköri és számlázási adatok frissítéséért, riportolásáért az Oracle rendszerben
•Riportok készítése kizárólag angol nyelven
•Kapcsolattartás külföldi vezetőséggel (amerikai management)
•Vállalati adatbázis frissítése napi szinten
•Az EU3 országok bérszámfejtésének napi szintű kezelése
•Felelős a munkaidő és személyzeti költségek vezetéséért
•Költségek auditálása munkaviszony megkezdésével, befejezésével kapcsolatban, kinevezések, juttatások nyomon követése
•Együttműködés a globális/magyar bérszámfejtő céggel
•A Payroll nyilvántartás felülvizsgálata
•Teljes körű információnyújtás a munkavállalók számára
•A hó végi bérszámfejtési folyamat támogatása
•A Számviteli csapat támogatása
•Részvétel a rendszerbevezetésben, tesztelésben

Elvárások:
•BSc / főiskolai diploma
•Két év releváns szakmai tapasztalat Bérszámfejtés vagy HR területén
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban) és még egy európai idegen nyelv ismerete
•Oracle HR modul (idő- és béradatok) ismerete
•MS Excel haladó szintű ismerete
•Ügyfélorientált gondolkodásmód
•Kitűnő kommunikációs, szervezési és time management készség
•Jó problémamegoldó készség
•Erős analitikus gondolkodásmód

Előny:
•Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról (pl. Újpest Városközpont / Újpest Városkapu)
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Fót

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a hr@pannonwork.hu e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Payroll Spec"