Hasznos linkek:

2012. november 24., szombat

Allas.ma: MŰSZAKI ADATBÁZIS-KEZELŐ MUNKATÁRS (CATALOG TECHNICIAN) (5512)

MŰSZAKI ADATBÁZIS-KEZELŐ MUNKATÁRS (CATALOG TECHNICIAN) (5512)
Nov 24th 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Műszaki adatbázis-kezelő munkatárs
Catalog Technician

Feladatok:
•A vállalat pótalkatrészekre vonatkozó adatbázisának karbantartása, felelős az adatok helyességéért
•Beszerzéssel, mérnökséggel történő kapcsolattartás, együttműködés a pótalkatrész listák létrehozása, javítása érdekében
•Napi adatfeldolgozással kapcsolatos tevékenységek:
-naprakész tartalék alkatrész-lista készítése,
-egységek azonosítása a termelési ütemtervből, frissítések,
-vevőkkel való kapcsolattartás (a pótalkatrészekkel kapcsolatban),
-adatbázis folyamatos frissítése, javaslattétel

Elvárások
•Műszaki felsőfokú (pl. gépészmérnöki) végzettség
•Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•Termelő vállalatnál szerzett 1-2 éves tapasztalat
•MS Office (Word, Excel, Access) és Outlook magas szintű ismerete
•Műszaki beállítottság
•Rendszerszemlélet
•Etikus magatartás
•Csapatmunkában való részvétel
•Pontos, megbízható munkavégzés, jó problémamegoldó képesség.
•Műszaki rajz olvasása, értelmezése

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km; a céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a hr@pannonwork.hu e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Catalog Tech".