Hasznos linkek:

2012. november 20., kedd

Allas.ma: Kérdőívezés

Allas.ma
Kérdőívezés
Nov 20th 2012, 01:20

Feladat leírás:Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló, Debrecen és környéke, az odajutás biztosított

Munkaidő: 2012. november 23.-tól 8.00 - 16.00

Feladatok: telekommunikációs cég számára a településen élők felkeresése, szolgáltatásokról rövid tájékoztatás nyújtása, a szolgáltatásokkal kapcsoltban az igény felkeltése, rövid kérdőív kitöltése, igény érkezése esetén a helyszínen lévő vezető tájékoztatása

Órabér: bruttó 535 Ft

Elvárás: Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony. Határozott, de kedves fellépés, jó kommunikációs képesség, értékesítési tapasztalat, rugalmasság

Jelentkezni: Fényképes önéletrajzzal, ráérés megjelölésével a debrecen%40minddiak.hu e-mail címen %22kérdőívezés%22 jeligével 70/452-0796-os számon személyesen: 4026 Debrecen, Péterfia u. 25.