Hasznos linkek:

2012. november 17., szombat

Allas.ma: ÁRUFELTÖLTŐ, ELADÓ ÉJSZAKAI MŰSZAKBAN (TELJES ÉS RÉSZMUNKAIDŐS) (5503)

ÁRUFELTÖLTŐ, ELADÓ ÉJSZAKAI MŰSZAKBAN (TELJES ÉS RÉSZMUNKAIDŐS) (5503)
Nov 17th 2012, 01:55

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat áruházi munkára az alábbi munkakörbe:
Árufeltöltő, eladó éjszakai műszakban
(Teljes és részmunkaidős)

Feladatok:
-Árufeltöltés
-Vevők kiszolgálása

Elvárások:
-Éjszakai műszak vállalása
-Legalább általános iskolai végzettség

Előny (de nem feltétel):
-Érvényes egészségügyi kiskönyv, 1 évnél nemrégebbi tüdőszűrő vizsgálat
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Biztos foglalkoztatás
-Igényes munkakörnyezetben való munkavégzés

Foglalkoztatás időtartama: Karácsonyt megelőző időszak

Munkaidő: Teljes és részmunkaidő, éjszakai műszakban

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a kecskemet@pannonwork.hu email címre.