Hasznos linkek:

2012. október 11., csütörtök

Allas.ma: VARRÓ (5450)

Allas.ma
VARRÓ (5450)
Oct 11th 2012, 00:55

Elvárások:
•Szakirányú végzettség
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (lakástextíliák varrása)
•Pontos, precíz munkavégzés
•Kedves, segítőkész, dinamikus, jó csapatjátékos

Előny:
•Nyelvismeret (angol, vagy német, vagy szlovák)

Feladatok:
•A vásárlók barátságos, segítőkész kiszolgálása
•A vevők igényeinek felmérése, tanácsadás

Munkarend:
•Napi 8 óra, az áruház nyitvatartási idejéhez igazodva

Munkavégzés helye:
•Győr, Fehérvári út

Juttatás:
•Versenyképes fizetés
•10.000,- Ft/hó Erzsébet utalvány

Megbízónk:
Európa vezető barkácsáruháza az OBI. 1994 óta működik Magyarországon, és 2013. márciusában a 25. áruházát nyitja Győrben.

•Pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a www.pannonwork.hu honalpon regisztráció után várjuk
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben (8-16 óráig) Palkovits Andreánál lehet az alábbi telefonszámon: 70/3800459.
•www.pannonwork.hu