Hasznos linkek:

2012. október 6., szombat

Allas.ma: TERMELÉSI TERÜLETEK VEZETŐJE (5442)

Allas.ma
TERMELÉSI TERÜLETEK VEZETŐJE (5442)
Oct 6th 2012, 00:55

Feladatok:
-a termelés és a minőség-ellenőrzés átfogó irányítása: a termelésvezetői (6 fő) és műszakvezetői (19 fő) csapat, valamint a 900 fős produktív állomány operatív és szakmai vezetése
-a termelési területek céljainak meghatározása, nyomonkövetése, a szükséges intézkedések bevezetése és betartatása
-a termelési, végmegmunkálási, szerelési folyamatok optimalizálása (átfutási idő csökkentése, költség-hatékonyság javítása), KVP javaslatok koordinálása
-létszám- , kapacitás- és költségtervezés, a szükséges intézkedések bevezetése
-a termelési területek beruházási terveinek elkészítése
-szoros együttműködés a minőségbiztosítási részleggel a reklamációk kezelésében és a vevői auditokon
-együttműködés a cégvezetéssel, a társrészlegekkel, az anyavállalattal

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•minimum 5 éves releváns (autóipari környezetben szerzett) vezetői tapasztalat
•tárgyalóképes némettudás szóban és írásban
•autóipari szabványok ismerete
•kezdeményezőkészség, következetesség
•vevőközpontú gondolkodás
•kiváló kommunikációs és motivációs képesség

Bérezés:
•Versenyképes

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu honlapon keresztül
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig