Hasznos linkek:

2012. október 12., péntek

Allas.ma: RAKTÁROS

Allas.ma
RAKTÁROS
Oct 12th 2012, 02:10

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat, számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Feladatok

  • Raktári anyagmozgatás
  • Komissiózás
  • Betárolás

Elvárások

  • Targoncás jogosítvány (3312,3324) megléte elengedhetetlen
  • MS Office alapos ismerete
  • SAP ismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Étkezési jegy
  • Cafeteria, premium, 13. havi fizetés, szabadság zsebpénz
  • Hosszú távú, stabil munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁROS, Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Soós Anikó
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-70-675-86-36
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-1-882-35-01
Web: www.impc.hu