Hasznos linkek:

2012. október 12., péntek

Allas.ma: ANYAGLISTA-FELELŐS (BOM)

Allas.ma
ANYAGLISTA-FELELŐS (BOM)
Oct 12th 2012, 02:10

Veszprém megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Anyaglista készítése és karbantartása a termelés számára,
  • Statisztikai adatok rendszerben való rögzítése,
  • Vevői dokumentumok ellenőrzése, egyeztetése,
  • A hibás gyártási megrendelések egyeztetése, felvitele a rendszerbe,
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a mérnökséggel, anyaggazdálkodással.

Elvárások

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség,
  • Min. 2 éves, autóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jó termékismeret,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Jó számítógépes ismeret és MfgPro és Epic ismeret.

Amit a megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ANYAGLISTA-FELELŐS (BOM), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Web: www.impc.hu