Hasznos linkek:

2012. szeptember 2., vasárnap

Munka rovat legfrissebb 20 hirdetése: Irodai elemző

Munka rovat legfrissebb 20 hirdetése
Magyarországi munkák A belföldi munka rovat főbb tartalma: Adminisztrációs munka (titkárnői állás), Banki Biztosítási munka, biztonsági őr állás, Egészségügyi állás, Építőipari -, Informatikai -, könyvelői állás, és sok más egyéb online álláshirdetés. TIPP: Állásinterjúra is vigye magával fényképes önéletrajzát.
Irodai elemző
Sep 2nd 2012, 20:33

Munkaköri feladatok: ügyfelekkel való találkozás jelenlegi piaci helyzet prezentálása gazdasági helyzet figyelése kapcsolat felvétel és kapcsolattartás Elvárások : diploma jó kommunikációs képesség határozott fellépés jó megjelenés pontosság, precizitás Amit nyújtunk: jó légkör fiatal, dinamikus munkatársak karrier és jó fizetés fix és teljesítménybéres