Hasznos linkek:

2012. augusztus 17., péntek

Allas.ma: SQA MÉRNÖK

Allas.ma
SQA MÉRNÖK
Aug 17th 2012, 02:10

Székesfehérvár környékén lévő multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SQA MÉRNÖK

FELADATOK
- Minőségbiztosítási – különös tekintettel SQA - dokumentációs rendszer

  karbantartása, fejlesztése
- Beszállítók kezelése, fejlesztése
- PPAP dokumentációk kezelése és jóváhagyása, PPAP jóváhagyás
- Beszállítói reklamációk kezelése, akciótervek követése
- Beszállítók értékelésének követése
- Szükséges dokumentumok, adatok és információk napra készen tartása,
- Minőségbiztosítási auditok koordinálása az auditorokkal.

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú végzettség
- Min. 2 év autóiparban szerzett tapasztalat
- Angol nyelv kommunikációs ismerete

ELŐNYT JELENT

- SAP ismerete
- SQA számítógépes rendszerekben jártasság
- Német nyelv ismerete
- Acél alapanyagok ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- Versenyképes jövedelem és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Várjuk magyar és angol nyelvű MS Word formátumú fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését :SQA mérnök, Fejér megye